|
|
|
دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶   
نوع خبر 
 
 
اطلاعیه نحوه اجرای آیین نامه جدید آموزشی

قابل توجه دانشجویان مشغول به تحصیل

نحوه اجرای آییننامه جدید آموزشی دوره کارشناسی

به اطلاع دانشجویان میرساند با عنایت به ابلاغ آییننامه جدید آموزشی و بند 33 این آییننامه، شورای آموزشی دانشگاه در خصوص اجرای آن تصمیمات زیررا اتخاذ نمودهاست، لذا دانشجویان موارد زیر وآییننامههای آموزشی قبلی و آییننامه جدید را به دقت مطالعه نمایند.

1- دانشجویان ورودی 1389 و ما قبل:

با عنایت به ماده 15 آییننامه ابلاغی 1393 ، این آیین‌نامه شامل این دانشجویان نمی‌شود و طبق آیین‌نامه قبلی آنها عمل خواهد شد.

2- دانشجویان ورودی1390:

 آییننامه پیشفرض برای این دانشجویان آییننامه قبلی آنها (ابلاغی سال1376) است و درصورتیکه درخواست اعمال آییننامه جدید (ابلاغی1393) را داشته باشند و اجرای این آییننامه اختلالی در تحصیل آنها ایجاد نمیکند لازم است پس از مطالعه دقیق آن خصوصاً ماده 15 (مدت مجاز تحصیل) و تبصره آن و ماده 18(و تبصرههای آن)، فرم مخصوص درخواست اعمال آییننامه ابلاغی 1393را (لینک  آن در انتهای همین صفحه موجود  است) تکمیل و پس از تأیید مدیر محترم گروه آموزشی حداکثر تا 10 اردیبهشتماه 95 به آموزش دانشگاه (خانم جوهریان) ارائه نمایند، تا آییننامه جدید (ابلاغی سال93) برای آنها اعمال گردد. بدیهی است پس از مهلت مذکور امکان ارائه درخواست نخواهد بود و در صورت ارائه درخواست و اعمال آن در سیستم امکان تغییر مجدد آییننامه نمیباشد.

3- دانشجویان ورودی 1391و1392 :

آییننامه پیشفرض برای این دانشجویان آییننامه جدید (ابلاغی اسفند93) است لذا دانشجویانی که احتمال میدهند آییننامه جدید خللی در وضعیت تحصیلی آنها بوجود میآورد میتوانند فرم درخواست اعمال آییننامه ابلاغی1391 را (لینک  آن در انتهای همین صفحه موجود  است) تکمیل و پس از تأیید مدیر محترم گروه آموزشی حداکثر تا 10 اردیبهشتماه به آموزش دانشگاه (خانم جوهریان) ارائه تا آییننامه قبلی آنها (ابلاغی سال91) برای آنها اعمال گردد. بدیهی است پس از مهلت مذکور امکان ارائه درخواست نخواهد بود و در صورت ارائه درخواست و اعمال آن در سیستم امکان تغییر مجدد آییننامه نمیباشد.

4- دانشجویان ورودی 93 و بعد آن:

بدیهی است برای این دانشجویان آییننامه جدید آموزشی (ابلاغی اسفند 93) اجرا میشود.

 

لینک آییننامه آموزشی ابلاغی سال  1376

لینک آییننامه آموزشی ابلاغی سال  1391

 لینک آییننامه آموزشی ابلاغی سال  1393

فرم درخواست اعمال آییننامه آموزشی ابلاغی سال 1393 (برای دانشجویان ورودی 90)

 فرم درخواست اعمال آییننامه آموزشی ابلاغی سال 1391(برای دانشجویان ورودی 91و92)

                                                                                                                                            اداره کل آموزش

 

دوشنبه ۲۸ دى ۱۳۹۴  ۸:۳۳

آخرين تاريخ بازديد : جمعه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶  ۲۱:۱۲:۲۱
تعداد بازديد از اين خبر : 3776
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه تفرش می باشد.